jaki transport najbardziej oplacalny

jaki transport najbardziej oplacalny

Jak leczyć ataki paniki podczas jazdy

Ataki paniki w czasie jazdy to wstrząsające przeżycie. ataki paniki (znane również jako ataki lękowe) na ulicy lub w domu są na tyle złe, ale w czasie jazdy, mogą spowodować bardzo przerażający stan umysłu. Większość osób wymaga samochodu do podróży do pracy czy może upuszczenie dzieci do szkoły. Te codzienne okoliczności mogą wiercić strach ludzi, którzy cierpią z powodu ataków.

Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie cierpią na ataki podczas jazdy:

Wcześniej udział w katastrofie

Świadkiem złego katastrofy

Zamknięta przestrzeń samochodu

Uczucie popędzania przez innych kierowców

Uczucie zablokowana, gdy w dużym natężeniu ruchu

Czy którykolwiek z wyżej brzmi znajomo. Jeśli tak to proszę czytać dalej jako pomoc jest w zasięgu ręki …

Ataki paniki w ogóle, może kopać w dowolnym czasie i bez powiadomienia. Intensywny strach jest wstrząsające. Kiedyś miałem fobii społecznej ataki paniki podczas gdy na zakupy i kazał mi się zatrzymać z dala od jazdy, jak byłem w ciągłym strachu posiadania kolejnego ataku . Wykonana jest moje życie zależy od innych – jak przyjaciół i rodziny – aby dostać się wokół mnie. I transportu publicznego sprawia, że ??czuję się bardzo nieswojo.

Mój stan był początkowo uspokoił lekami przepisanym mi przez mojego lekarza, ale uważam, że to faktycznie utrudniony mojego zdrowienia jako lek mnie senność i ogólnie brak motywacji. To wszystko jest dobre i potrzebne, jeśli chcesz siedzieć w domu cały dzień, ale kiedy masz pracę i chcesz dostać się do pracy na własną rękę, to dusza niszczące. Ale ja po prostu nie mam zaufania do położyłem ręce na kierownicy.

Leki nie działały na mój jazdy fobii. Nadal ciągle myślał mój stan ostatecznie spowodować obrażenia kogoś. Nadal miałem lęk przed utratą kontroli nad samochodem.
Artykuł dzięki: